Висотомір Halgöf EC-II-D

Електронний висотомір Halgöf Electronic Clinometer II-D (EC-II-D) – компактний, корисний інструмент для професіональних вимірювань висоти і кутів. Висота може бути виміряна з будь-якої відстані і положення, що робить цей інструмент особливо корисним в незручних умовах. Прилад слугуватиме тривалий час без технічного обслуговування.

НОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ (відносно HEC та EC-II): З допомогою контрольної висоти на об’єкті вимірювання можна розрахувати відстань до нього.

Функції

Виберіть функцію, натискаючи кнопку.

  1. DIST / DICT – встановлення відстані (метри)
  2. HGT / ВСТ – вимірювання висоти (метри)
  3. DEG / ГР  – вимірювання кута (%/°)

Вимірювання висоти з ручним введенням відстані

Подивіться всередину приладу і якщо екран порожній, один раз натисніть кнопку ON. На екрані висвітиться DIST з попередньо введеною відстанню. Виміряйте відстань від предмета мірною рулеткою чи іншим чином. З допомогою кнопок “+” і ”” виставте поточну відстань до вимірюваного об’єкту. Відстань може бути від 0 м до 999 м. Натисканням кнопки ON перейдіть до наступного етапу.
Тепер на екрані DEG з “бігаючими” показниками градусів нахилу. Наведіть горизонтальну риску на низ предмету. Натисніть кнопку ON, доки не почується сигнал і зафіксоване значення вертикального кута не висвітиться. На екрані з’явиться HGT з “бігаючими” показниками висоти. Наведіть на вершину (або іншу висоту, яку ви хочете виміряти). Натисніть кнопку ON і тримайте натиснутою до звукового сигналу. Розраховане значення висоти відображається на екрані приладу.
Остання введена відстань використовується як значення по замовчуванню.
Примітка: Щоб отримати точну величину висоти, точно введіть відстань! Відстань має бути виміряна від нижньої точки об’єкта до даного приладу.

Вимірювання висоти з автоматичним розрахунком відстані

Відмітьте довільним чином точку на дереві на висоті 2м від кореневої шийки. Відійдіть від дерева на достатньо далеку відстань, але щоб проглядались коренева шийка, контрольна мітка та вершина дерева.
Подивіться всередину приладу і якщо екран порожній, двічі послідовно натисніть кнопку ON. На екрані висвітиться HGT і одразу після цього – DEG з “бігаючими” показниками градусів нахилу.
Спочатку націльте прилад на корінь і натисніть кнопку ON, доки не почується сигнал і зафіксоване значення вертикального кута напряму не висвітиться на дисплеї.
Далі націльтесь на контрольну позначку (відмітка на дереві висоті 2м) та натисніть кнопку ON, доки не почується сигнал і зафіксоване значення вертикального кута не висвітиться. Одразу після цього розрахована відстань протягом двох секунд буде показана на дисплеї.
Тепер на екрані з’явиться HGT з “бігаючими” показниками висоти. Наведіть на вершину (або іншу висоту, яку ви хочете виміряти). Натисніть кнопку ON і тримайте натиснутою до звукового сигналу. Розраховане значення висоти відображається на екрані приладу.

Вимірювання вертикальних кутів

Подивіться всередину приладу і якщо екран порожній, тричі послідовно натисніть кнопку ON. Встановіть потрібний кут, натисніть кнопку ON, і тримайте натиснутою, поки зафіксований результат не висвітиться.

Батарея

Напис BAT означає низький заряд батареї.

Технічні специфікації

Розміри: 20 x 63 x 44 мм
Вага: 50 г разом з батареєю
Батарея: 1 * 1.5В AA
Дисплей: РК-дисплей з підсвіткою
Споживання енергії: 15 мВт
Температура: мін. -15°С, макс. +45°С
Висоти: 0-999 метрів/футів
Діапазон висот/точність: 0,1 м < 100 м; 1 м > 100 м
Кут: -55° … +85°
Точність кута: ±0,2°