Вікові бури

Вікові бури застосовуються для дослідження зростання і стану дерев, тестування стану деревини будівельних конструкцій будівель, стовпів, деталей кораблів і суден та в інших галузях. Дослідження кернів, отриманих при бурінні дерев, дозволяє визначити їх вік і приріст, вплив забрудників, добрив, пошкоджень і інших зовнішніх дій. При роботах по просоченню деревини за допомогою бурів визначається глибина проникнення просочуючої речовини.

Багатолітній досвід виробництва вікових бурів Haglöf забезпечив їх високу якість, добре відпрацьовану конструкцію і світову популярність.

Випускаються більше 50 модифікацій і типорозмірів бурів Haglöf (бури випускаються в компанії з 1943 року). Бури мають наступні переваги: бурав із загартованої сталі з тефлоновим покриттям, що забезпечує найбільш легке введення бурава в деревину; міцний екстрактор з нержавіючої сталі, що зберігає пряму форму керна, допрацьований вручну для оптимальної стиковки з внутрішнім отвором бурава; руків’я з ергономічним пластиковим покриттям, що має добре помітний в природних умовах яскраво синій колір.

Випускаються стандартні бури завдовжки 100-800 мм, двох діаметрів 4,3 і 5,15 мм, і двох типів заточування – для звичайної деревини і твердої/мерзлої деревини.

Існують спеціальні бури діаметром 10 і 12 мм завдовжки від 300 до 500 мм.

Для всіх моделей бурів можна окремо придбати запасні бурава і запасні екстрактори.

Довжина бурава визначається:


Core550x840