Електронна вилка «DigiTech»

Digitech® Professional, розроблений за інтенсивної підтримки професійних лісоводів зі всього світу, є повним набором інструментальних засобів для різних застосувань в роботі по інвентаризації лісу.

З підключеною шкалою діаметра можна легко збирати і зберігати дані про діаметри дерев.

vylka2Пристрій кишенькового ПК має надійну пам’ять великого розміру. Дані зберігаються в постійній пам’яті, яка не потребує резервних батарей. Комп’ютер також може працювати автономно, що дуже зручно, коли немає потреби проводити роботи по виміру діаметра. Міцний, легкий і водостійкий КПК Digitech® Professional призначено для роботи у важких погодних умовах і суворому оточуючому середовищі.

Кнопки Digitech® Professional сконструйовані так, що оператор може працювати з пристроєм в рукавицях. Вмонтовані розділи меню розташовані логічно, а навігація виконується з допомогою кнопок зі стрілками. Кишеньковий ПК обладнано великим дисплеєм з вбудованою підсвіткою і властивостями тексту з різними розмірами шрифта.

З допомогою бездротового зв’язку Bluetooth® кишеньковий ПК Digitech® Professional зв’язується з зовнішніми пристроями, такими як GPS чи сканер штрих-коду. Вбудований інфрачервоний приймач надає прямий зв’язок з Vertex III і Vertex Laser VL400 для введення даних про висоту. З допомогою адаптера у Digitech® Professional є також опція зв’язку через послідовний порт. Захват штангенциркуля Digitech® Professional може складуватись, що суттєво спрощує транспортування і зберігання в обмеженому просторі.

vylka5Добре продуманий, ергономічний дизайн робить Digitech® Professional зручним для транспортування, безпечним для експлуатації і ефективним для роботи по збиранню даних.

Електронна вилка Digitech® Professional vylka3використовується лише в поєднанні з програмами, що дозволяють накопичувати та обробляти дані. Пам’ять вилки дозволяє зберігати десятки різноманітних програм та великі об’єми даних (тисячі дерев чи колод з багатьма їхніми параметрами на сотнях ділянок).