Про компанію

Науково-технічний центр «Інтел–Про» був створений влітку 2001 року.

А з осені 2002 року триває довготривала і різноманітна співпраця з підприємствами лісової галузі. Початок було покладено розробкою і впровадженням масштабного проекту електронного обліку круглих лісоматеріалів. Можливості даної системи були представлені на Всеукраїнській науково-технічній нараді працівників лісо-господарської галузі 29 січня 2003 року, де отримали високу оцінку фахівців.

З цього часу займаємось розробкою програмного забезпечення (ПЗ) та автоматизацією лісової галузі України, а також створили і впровадили ПЗ для Латвії, Литви, працюємо над ПЗ для Росії.

Наша діяльність спрямована на застосування прогресивних сучасних методів для організації лісовпорядкування та підвищення технічного рівня благородної праці лісівників.

Ми є ексклюзивними постачальниками в Україну передового лісового обладнання шведської фірми “Haglöf”, а також найбільших світових виробників та продавцями спеціалізованого лісівного обладнання: Фінляндії, Німеччини, Австрії, Росії, Канади, Японії, а також проводимо фахові консультації з підбору та експлуатації інструменту, навчання і супровід.

За цей час обладнання, що поставляє в Україну наше підприємство, пройшло успішне випробування в багатьох держлісгоспах 15 областей та здобуло прихильність серед лісівників завдяки своїй високій якості, точності вимірювань та зручності у роботі в польових та камеральних умовах.

Постійний діалог з іноземними партнерами (в тому числі поїздки на найбільші світові галузеві виставки) дозволяє нам тримати руку на пульсі найсучасніших світових розробок у лісоводстві.

Наша багаторічна співпраця з лісівниками України дозволяє пропонувати Вам скористатись вдалим досвідом впровадження сучасних технологій, отримати натхнення та відкрити багато нових ідей у благородній справі раціонального використання та збереження лісів.